Cardione kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Wysokie ciśnienie krwi stało się powszechną chorobą. Choroba dotyczy od 10 do 50% dorosłych w krajach uprzemysłowionych. Wielu mieszkańców Europy Środkowej ma nawet stale wysokie ciśnienie krwi, przekraczające 160 mmHg. Częstość występowania znacznie wzrasta wraz z wiekiem.

Powodem tego jest zmniejszenie elastyczności naczyń krwionośnych u osób starszych. Niemcy są europejskim liderem pod względem częstości występowania nadciśnienia tętniczego. Oprócz wieku głównymi czynnikami ryzyka nadciśnienia tętniczego są dieta i styl życia. W szczególności bardzo niekorzystny wpływ ma ciągły stres i mała ilość ruchu w połączeniu z niezdrową dietą.

Konsekwencją wysokiego ciśnienia krwi może być zawał serca lub udar mózgu. Lekarze od lat ostrzegają przed tymi późnymi skutkami nadciśnienia tętniczego. Dlatego ważne jest, aby utrzymywać ciśnienie krwi w normalnym zakresie. W wielu przypadkach wystarczają do tego celu preparaty ziołowe, takie jak Cardione. Chcieliśmy się dowiedzieć, jak działają te tabletki i przetestowaliśmy je dla Was.

Co to jest Cardione?

Cardione to naturalny suplement diety w postaci tabletek. Dzięki kompleksowi czysto naturalnych składników aktywnych może pomóc w walce z wysokim ciśnieniem krwi. Jednocześnie producent obiecuje, że preparat wzmacnia naczynia krwionośne, a tym samym aktywnie przyczynia się do utrzymania zdrowych naczyń krwionośnych.

Test Cardione

Naszą troską jest zbadanie efektów preparatów dla Ciebie. W ten sposób możemy udzielić Państwu wiarygodnej rekomendacji dotyczącej działania prezentowanych przez nas preparatów. W celu sprawdzenia działania tabletek Cardione poszukiwaliśmy ochotników, którzy przez okres czterech tygodni testowaliby dla nas ten suplement diety.

Nasza czytelniczka Jutta odpowiedziała na nasz apel. Jakiś czas temu zdiagnozowano u niej nadciśnienie tętnicze (termin medyczny oznaczający wysokie ciśnienie krwi). Jak to często bywa, nadciśnienie rozwijało się stopniowo, a ona w ogóle go nie odczuwała. Wręcz przeciwnie, czuła się silna i witalna. Ze spokojem przyjmowała sporadyczne ataki zawrotów głowy. Diagnoza była tym bardziej przerażająca, że Jutta stara się odzyskać kontrolę nad ciśnieniem krwi za pomocą preparatów ziołowych. Dlatego zgodziła się natychmiast, gdy usłyszała o naszym teście. Tabletki nie są dostępne w sklepach stacjonarnych i zamówiliśmy je dla Jutty bezpośrednio na stronie producenta. Już po trzech dniach otrzymaliśmy przesyłkę i można było rozpocząć test.

Test Cardione – Tydzień 1

Przed rozpoczęciem badania zaprosiliśmy Juttę do naszej siedziby, aby szczegółowo omówić z nią procedurę badania. Obiecała, że przez następne cztery tygodnie będzie dokładnie przestrzegać zaleceń producenta dotyczących dawkowania leku i regularnie mierzyć ciśnienie krwi. Zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania, dwie tabletki dziennie wystarczają do normalizacji ciśnienia krwi. Jedną tabletkę rano i jedną wieczorem należy przyjmować bez rozgryzania, popijając dużą ilością płynu. Tabletki są łatwe do połknięcia i całkowicie pozbawione smaku.

Test Cardione – Tydzień 2

Pod koniec drugiego tygodnia testu chcieliśmy dowiedzieć się od Jutty, jak sobie radziła. Nadal przyjmuje dwie tabletki dziennie. Poprawiły się jej zawroty głowy. Również podczas regularnych kontroli ciśnienia krwi, które wykonuje kilka razy dziennie, nie było już takich skoków ciśnienia, jak w przeszłości.

Test Cardione – Tydzień 3

Podczas naszej dalszej rozmowy Jutta wydawała się znacznie bardziej zrelaksowana. Ma się dobrze i czuje się dobrze. Zawroty głowy prawie całkowicie ustąpiły, a pacjentka dobrze toleruje tabletki.

Test Cardione – Tydzień 4

Nasz test dobiega końca, a my z niecierpliwością czekaliśmy na opinię Jutty. W końcowej rozmowie pokazała nam wyniki swoich codziennych pomiarów ciśnienia krwi – ciśnienie krwi prawie zawsze mieściło się w normie. Jej zawroty głowy całkowicie ustąpiły. Dla Jutty test się opłacił i będzie ona nadal stosować tabletki Cardione jako terapię nadciśnienia.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Chcielibyśmy również przedstawić Państwu skuteczne produkty alternatywne, które pod względem działania i tolerancji stanowią rozsądną opcję w stosunku do produktów testowanych, ale znajdują się w niższym segmencie cenowym. Podczas naszych badań natrafiliśmy na kapsułki Blutamil complex, które są oferowane na przykład przez sklep internetowy baaboo. Zgodnie z opiniami użytkowników, kapsułki te obniżają ciśnienie krwi i są dobrze tolerowane dzięki zawartości składników ziołowych.

Doświadczenia i opinie Cardione

Oczywiście nie zadowalają nas tylko wyniki naszego autotestu, ale zawsze szukamy też prawdziwych opinii klientów. Na różnych forach poświęconych chorobom układu krążenia, zawałom serca i udarom mózgu oraz utrzymaniu zdrowych naczyń krwionośnych liczni użytkownicy opisywali już swoje doświadczenia związane ze stosowaniem tego naturalnego suplementu diety. Obraz jest bardzo pozytywny. Oprócz wysokiej skuteczności podkreśla się również dobrą tolerancję tabletek.

Odpowiedź Amary

Moja mama nie zwraca zbytniej uwagi na siebie i swoje ciśnienie krwi. Aby przynajmniej zrobiła coś dla siebie, zamówiłem jej tabletki przez Internet. Przynajmniej czuje się trochę lepiej. Nadal będę je dla niej zamawiać.

Czy można krytykować Cardione?

Głosy krytyczne krytykują raczej wysoką cenę tabletek Cardione niż brak efektów.

Dla kogo przeznaczone są tabletki?

Tabletki są odpowiednie dla wszystkich osób dorosłych, które cierpią na wysokie ciśnienie krwi i chcą je unormować za pomocą preparatów ziołowych. Jednocześnie tabletki pomagają unormować poziom cukru we krwi i mają pozytywny wpływ na zdrowie naczyń krwionośnych. W połączeniu z odpowiednią ilością ruchu i zrównoważoną dietą Cardione może być skutecznym lekiem w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi.

Skład Cardione

Producent wymienia następujące składniki:

 • Tiamina
 • Omega-3
 • Korzeń pokrzywy
 • Olej z głogu
 • witamina B6
 • Witamina B12

Efekty Cardione

Tabletki Cardione mogą mieć następujące działanie:

 • skuteczne w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi
 • normalizuje częstość akcji serca i ciśnienie krwi
 • zapobiega nadmiernemu poziomowi cukru we krwi
 • Obniża poziom złego cholesterolu i trójglicerydów
 • Utrzymuje układ naczyniowy w dobrej kondycji
 • Stymuluje metabolizm tłuszczów

Czy istnieją jakieś znane zagrożenia i działania niepożądane?

Tabletki ziołowe są na ogół dobrze tolerowane, a działania niepożądane nie są dotychczas znane.

Czy dostępne są oficjalne wyniki testów i badań?

Podczas naszych badań nie udało nam się znaleźć żadnych oficjalnych wyników badań dotyczących tego suplementu. Jednak zarówno wyniki naszego samodzielnego testu, jak i liczne pozytywne opinie klientów potwierdzają, że jest to skuteczny preparat na obniżenie ciśnienia krwi.

Co mówi Stiftung Warentest?

Ten suplement nie został jeszcze oceniony przez testerów Stiftung Warentest.

Przyjmowanie i dawkowanie kardionu

Producent zaleca przyjmowanie dwóch tabletek, jednej rano i jednej wieczorem. Należy je połykać w całości, popijając dużą ilością płynu.

Gdzie kupić Cardione?

Tabletki można wygodnie zamówić przez Internet na stronie producenta. Sklep internetowy baaboo oferuje również Cardione Premium maxi pack z 60 kapsułkami w korzystnej cenie.

Cena Cardione

Tabletki można zamówić przez Internet u producenta w obniżonej cenie 39,00 EUR za opakowanie. W sklepie internetowym znaleźliśmy również Cardione Premium z zawartością 60 kapsułek (miesięczne opakowanie) w cenie 39,00 €.

Najczęściej zadawane pytania

Nie udało nam się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania? W takim razie przygotowaliśmy dla Ciebie kilka dodatkowych informacji.

Kiedy mogę spodziewać się efektów działania Cardione?

Nie ma ogólnej odpowiedzi na to pytanie. W przeciwieństwie do leków produkowanych syntetycznie, Cardione działa dzięki składnikom ziołowym, na które każdy człowiek reaguje inaczej. W przypadku naszego testera i wielu innych użytkowników efekt normalizacji ciśnienia krwi wystąpił jednak po krótkim czasie.

Czy kapsułki pomagają w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi?

Cardione jest skutecznym preparatem regulującym ciśnienie krwi. Może być również stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi.

Czy tabletki są pomocne dla układu sercowo-naczyniowego?

Tak, tabletki regulują ciśnienie krwi. Utrzymujące się wysokie ciśnienie krwi obciąża naczynia krwionośne i różne narządy. Zwiększa również ryzyko miażdżycy, czyli powstawania złogów w naczyniach krwionośnych. To z kolei sprzyja rozwojowi chorób układu sercowo-naczyniowego, takich jak zawały serca i udary mózgu.

Czy Cardione można zamówić w serwisie Allegro?

Nie, kapsułki nie są obecnie oferowane w serwisie Allegro.

Czy Cardione jest dostępny w aptekach?

Cardione jest suplementem diety dostępnym bez recepty, którego stosowanie nie wymaga posiadania recepty ani korzystania z apteki. Nie jest on sprzedawany w aptekach lokalnych ani internetowych.

Czy są to kapsułki czy tabletki?

Suplement występuje w postaci tabletek. Z kolei Cardione Premium zawiera 60 kapsułek.

Czy producent cieszy się dobrą opinią?

Podczas naszych badań nie znaleźliśmy żadnych przesłanek wskazujących na to, że jest to dostawca o wątpliwej reputacji.

Analiza Cardione

Wysokie ciśnienie krwi zazwyczaj rozwija się stopniowo i nawet nie jest zauważalne. Jest to tym bardziej prawdziwe, że dzięki temu stajemy się bardziej wydajni. Nieleczone nadciśnienie jest jednak niebezpieczne. Wysokie ciśnienie tętnicze krwi może powodować uszkodzenia mięśnia sercowego, nerek i siatkówki oka. Oprócz odpowiedniej aktywności fizycznej i zdrowej diety, suplementy ziołowe, takie jak Cardione, mogą pomóc obniżyć ciśnienie krwi i wzmocnić zdrowie naczyń krwionośnych. Aktualna analiza Cardione dostępna jest również pod adresem https://e-lama.pl/cardione/ pod którym opublikowano również opinie.

Autorem artykułu jest Ewa Kozłowska

✓ Zweryfikowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *