Konkurs recytatorski "Zielono mi"


2017-03-27

27 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski 
pt. "Zielono mi". Był on adresowany do uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest propagowanie piękna poezji dziecięcej, kształtowanie kultury żywego słowa, doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorskich. Do rywalizacji stanęło 19 uczniow klas 1-3. Poziom artystyczny był bardzo wysoki. Jury w składzie p. A. Miller, p. M. Bala, p. I. Klimasara, p. B. Rylski miało trudne zadanie do wykonania, gdyż musiało wyłonić 10 uczestnikow. Będą oni reprezentować naszą szkołę 24 kwietnia 2017 r. w etapie finałowym, który odbędzie się w Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy im powodzenia!
Tekst:Bartosz Rylski                                           Zdjęcia w Galerii.