Gra terenowa z okazji Święta Odzyskania Niepodległości


2016-11-11

Wczoraj kolejny raz uczestniczyliśmy w grze terenowej z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.W trakcie zabawy bliżej poznaliśmy postać cesarza Franciszka Józefa I oraz związane z tą postacią miejsca w Krakowie .I jak zawsze bardzo wzrósł poziom naszej wiedzy historycznej , bo uczyć się można nie tylko w czasie lekcji w szkole, ale w czasie wielu różnych wyjść i wycieczek.
A my-uczniowie 93-ki- wiemy to najlepiej
Cała zabawa zakończyła się testem sprawdzającym zdobytą wiedzę i -a jakże-pyszną grochówką, na którą czekaliśmy cały rok.
Jako,że przez ostatnie kilka lat nasza szkoła zdobywała I miejsce,to i teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki:)
Przy okazji dziękujemy organizatorom tej wspaniałej zabawy-III Społecznemu LO w Krakowie i Muzeum Historycznemu Miasta Krakowa:):)