Wczoraj podsumowaliśmy trwającą w naszej szkole od kilku miesięcy akcję
" BEZPIECZNY INTERNET"
Panowie policjanci,którzy pilotowali ten program , wręczyli nagrody zwyciężczyniom literackiego konkursu na temat zagrożeń związanych z niewłaściwym korzystaniem z sieci: Oli Toczkowskiej
i Gabrysi Kominek z 4c oraz Karolinie Wątorek z 6c.
A Szymon Potrzebicz z klasy 4a otrzymał nagrodę
za ułożenie Kostki Rubika w rekordowym czasie 36sekund.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Po świątecznych pysznościach,feryjnych gorących czekoladkach na stoku i kalorycznych karnawałowych pączusiach oraz chruściku przyszła pora na oczyszczenie organizmu.A tutaj z pomocą pospieszyła klasa 6a, która ratowała nasze nadwątlone żołądki pysznym, zdrowym śniadaniem.I jak widać chętnych nie brakowało, a to świadczy o dużej świadomości "zdrowotnej" naszych uczniów . A na załączonych obrazkach widać , że nauczycieli i rodziców również zainteresowały te kolorowe pyszności:)

14 lutego był dniem niecierpliwie oczekiwanym przez naszych uczniów. Tego dnia hol szkolny dzięki Samorządowi Uczniowskiemu zamienił się w salę balową. Każdy uczestnik zabawy miał na sobie kolorowy strój. W wesoły nastrój i do wspólnej zabawy zaprosili wszystkich prowadzący imprezę DJ. Uczestnicy tańczyli w rytmie makareny, samby, rock and rolla i przy wielu innych utworach.
Nie zabrakło dobrego humoru i energii oraz konkursów. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom
wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Samorząd Uczniowski pozdrawia wszystkich dysko maniaków z niecierpliwością
odliczając czas do kolejnej dyskoteki!

Tekst: P. B.Rylski        Zdjecia w Galerii.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9